دکتر محبی

جراح بینی ✔ با نمونه کارهای فوق العاده + دکتر محبی

جراحی بینی از جمله عمل های زیبایی است که افراد بسیاری امروزه برای انجام آن ، تمایل نشان می دهند. اما در رسیدن به یک نتیجه ای که باب میل تان باشد ، عواملی دخیل هستند که مهمترین آن انتخاب جراح بینی است. مشخصا انتخاب درست و نادرست در این راستا می تواند نتایج متفاوتی را به همراه داشته باشد. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین جراح رینوپلاستی در تهران یا سایر شهرها را با دید بازتری انتخاب کنید. با دکتر علیرضا محبی همراه باشید تا نحوه انتخاب یک پزشک خوب برای عمل زیبایی بینی خود را فرا گیرید.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی تهران

تهران به عنوان پایتخت کشور ایران ، بخش زیادی از آمار عمل زیبایی بینی را به خود اختصاص داده است. خیلی از متقاضیان از شهرهای دور و نزدیک برای انجام پروسه مذکور به تهران آمده و تمایل دارند توسط بهترین دکتر بینی تهران عمل شوند. اگر شما هم عضوی از این گروه هستید ، این بخش را تا پایان بخوانید.

پرسش اصلی این است که در میان این همه پزشک و جراح در شهر بزرگی همچون تهران ، چگونه می توانیم بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم ؟! افرادی که در شهرهایی به غیر از تهران سکونت دارند به واسطه صفحات اجتماعی و مشاهده نمونه کارها ، با دکتر مربوطه آشنا می شوند. همچنین گاهاً در برخی از صفحات ، با بازخورد بیماران قبلی و میزان رضایت آنان از انجام عمل ، نتیجه به دست آمده و نحوه برخورد جراح و تیم او روبرو می شوند.

اما تنها پیگیری از طریق صفحات مجازی برای مطمئن شدن از انتخاب خود کافی نیست. بهترین راهی که شما را از تصمیم گیری درست جهت انتخاب و مراجعه به بهترین دکتر جراح بینی مطمئن می سازد ، داشتن ملاقات حضوری با پزشک است. در ملاقات و گفت و گو حضوری می توانید خیلی از موارد را به طور دقیق با جراح بینی متبحر در تهران بررسی کنید. به طور مثال با نحوه رفتار و طرز بیان ایشان با شما و سایر مراجعه کننده ها از نزدیک آشنا می شوید ؛ زیرا یک پزشک برای اینکه بهترین باشد ، نباید تنها به تبحر در حرفه خود اکتفا کند ؛ بلکه برخورد اجتماعی او با بیمار نیز از مشخصه های اصلی یک دکتر بینی خوب است.

به هنگام مشاوره دقت فرمایید که ایشان به تمام گفته هایتان پاسخ مثبت می دهد یا خیر. جراح زیبایی بینی نباید حتی در صورت اشتباه بودن خواسته فرد ، با آن موافقت کند ؛ بلکه باید هدف بیمار از جراحی را در مسیر درستی هدایت کرده و آن را نسبت به عواقب انتخاب نادرست آگاه سازد. در همان جلسه اگر سوالی ذهنتان را مشغول ساخته است ، حتما با جراح در میان بگذارید و از او بخواهید که نمونه کارهای قبلی خود را به شما نشان دهد.

برای دریافت مشاوره از دکتر محبی فرم زیر را پر کنید. با شما تماس گرفته می شود

فرم تماس

مشخصاً موارد فوق الذکر را از طریق صفحات مجازی نمی توانید بررسی کنید. پس حتما به صورت حضوری دیداری با پزشک داشته باشید. برای گرفتن وقت از دکتر محبی ، جراح بینی خوب در تهران ، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کرده و نوبت ویزیت خود را معین کنید یا از طریق لینکی که در بیو اینستاگرام وجود دارد ، نوبت بگیرید.

رینوپلاستی عملی بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد ؛ پس در هنگام انتخاب یک دکتر خوب برای عمل جراحی زیبایی بینی در تهران ، تمامی توضیحاتی که در این مقاله به شما داده شده را در نظر بگیرید و بر اساس مشخصه های گفته شده به انتخاب پزشک بینی بپردازید. همان قدر که مراجعه به یک پزشک متبحر می تواند نتیجه فوق العاده ای را برای شما به همراه داشته باشد ، انتخاب یک فرد غیر متخصص و بدون تجربه کافی ، می تواند نتایج جبران ناپذیری را به بار آورد.

نمونه کارهای جراحی بینی دکتر علیرضا محبی ؛ بهترین جراح بینی تهران

هزینه جراحی توسط بهترین دکتر بینی تهران

یکی از مطالبی که یک دکتر بینی خوب ، به عنوان دغدغه در بیمار خود به آن اهمیت داده و در جلسه مشاوره خود با بیمار ، به آن می پردازد ، بحث در خصوص هزینه عمل و اطلاع رسانی جامع به بیمار ، در این خصوص است. دکتر بینی ، فاکتورهای تاثیر گذار بر روی هزینه نهایی عمل ، را یک به یک به متقاضیان این عمل زیبایی و درمانی جهت شفاف سازی ، مورد اشاره قرار می دهد. این فاکتورها شامل تجربه دکتر عمل بینی ، هزینه های مرکز درمان ، تست های آزمایشگاهی ، داروهای تجویز شده ، هزینه های بیهوشی و موقعیت جغرافیایی می باشد. همچنین جراح بینی خوب در تهران ، متذکر می شود که این جراحی به علت قرار داشتن در محدوده عمل های زیبایی ، تحت پوشش شرکت های بیمه قرار ندارد.

جراح بینی - دکتر محبی

بهترین جراح بینی تهران کیست ؟

اگر شما نیز در انتخاب جراح و متخصص بینی خود دچار شک و تردید شده اید ، و نمی دانید بهترین جراح برای عمل بینی در شهر تهران چه کسی است ؟ توصیه می شود در انتخاب و تصمیم گیری خود نکات زیر را مد نظر قرار دهید. در ادامه به معرفی مهم ترین ویژگی های جراح خوب برای عمل زیبایی بینی پرداخته شده است :

 1. حتماً جراح دارای بورد تخصصی را انتخاب کنید.
 2. از صاحب تجربه بودن جراح بینی منتخب خود ، در زمینه روندهای مورد نظرتان ، حتماً کسب اطمینان نمایید. هر حوزه از عمل زیبایی به مهارت های ویژه در آن حوزه نیاز دارد. با توجه به این موضوع ، متخصص جراحی را انتخاب کنید که در روندی که مد نظر شماست ، از تجربه قابل ملاحظه برخوردار باشد.
 3. بهترین دکتر بینی تهران را انتخاب کنید که حس زیباشناسی او ، با سلیقه شما متناسب باشد. همه ما می دانیم که تعریف زیبایی از نگاه افراد مختلف ، متفاوت است. بنابراین تکیه بر نظر دوستان و آشنایان یا تجربه دکتر بینی خوب ، نمی تواند به تنهایی انتظار ما از نتیجه جراحی ، تامین کند. با مشاهده گالری عکس های قبل و بعد از عمل سایر بیماران پزشک منتخب خود ، توجه به ویژگی های مشابه بین خود و سایر بیماران او و بررسی نتیجه به دست آمده در روندهای عمل انجام شده به دست پزشک منتخب در سایر بیماران عمل زیبایی ، می توانید به این مهم ، دست پیدا کنید.
 4. به حس خود نسبت به پزشک و سطح کیفیت برقراری ارتباط با او توجه کنید. جراحی رینوپلاستی ، یک اتفاق بزرگ است و می تواند نقش مهمی را در مسیر خلق چهره جدید ، برای شما ایفا نماید. شما باید صد در صد بتوانید با بهترین دکتر بینی تهران و تیم او ، تعامل خوبی را داشته باشید. علت اهمیت این امر ، ایجاد فضایی مثبت برای بیان دغدغه های مربوط به بینی ، بدون استرس و نگرانی و ترسیم یک طرح درمان مفید می باشد.

جراح بینی + دکتر محبی

چک لیست مناسب برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران

زمانی که شما تصمیم به عمل بینی می گیرید ، لازم است لیستی از بهترین جراحان بینی در شهر تهران را از طریق جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی مثل ایسنتاگرام ، توییتر و کانال های تلگرامی و غیره پیدا کرده و همچنین از تجربیات دوستان و آشنایان خود استفاده نمایید. سپس به بررسی این لیست بر اساس یک چک لیست اصولی و صحیح پرداخته تا در نهایت دکتر مناسب برای جراحی بینی در تهران را پیدا نمایید. مهم ترین موارد در این چک لیست عبارتند از :

 • دارا بودن مدارک و گواهینامه های معتبر پزشکی
 • داشتن مجوز و تاییدیه های لازم از هیئت مدیره و سازمان پزشکی
 • تجربه و سابقه کاری مرتبط
 • بهره مندی از تکنیک های مدرن جراحی و دارا بودن گواهینامه های تخصصی در زمینه رینوپلاستی
 • استفاده از فناوری و ابزارهای پیشرفته و به روز دنیا
 • داشتن پرسنل کاری مجرب و تیم بیهوشی و اتاق عمل با تجربه
 • توانایی جلب اعتماد مراجعه کنندگان
 • مشاوره صادقانه و اولویت قرار دادن سلامت بیماران بر منافع مالی
 • گذاشتن وقت کافی برای بیماران
 • نوبت دهی دقیق
 • پاسخگویی به سوالات بیماران
 • همراهی بیمار پس از جراحی تا زمان بهبودی و ریکاوری
 • مسئولیت پذیر بودن

فیلم عمل بینی بهترین جراح بینی

نتیجه نهایی فوق العاده عالی جراحی بینی توسط دکتر محبی ، بهترین دکتر عمل بینی در تهران را مشاهده می کنید.

از خودتان ، سوالات زیر را بپرسید :

 1. آیا من از زمانی که در تعامل با این جراح بینی تهران هستم ، احساس آرامش و رضایت می کنم ؟
 2. آیا می توانم به توصیه های مطرح شده توسط پزشک بینی منتخب ، احساس اطمینان کامل داشته باشم ؟
 3. آیا نحوه برخورد او با من به گونه ای هست که بتوانم ، سوالات و دغدغه هایم در مورد بینی ام را به راحتی با او در میان بگذارم ؟
 4. آیا فضای ارتباط من با وی به گونه ای هست که بتوانم ، به راحتی درباره عادات و سابقه پزشکی ام با او صحبت کنم ؟ این بخش از تعامل بین بیمار و پزشک ، در بالا بردن ضریب ایمنی در روند عمل ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

یکی دیگر از اقدامات مهم شما در انتخاب متبحرترین جراح بینی تهران ، اطمینان از خدمات ارائه شده از سوی جراح و پرسنل او ، از زمان ترک محل درمان می باشد. یک پزشک بینی متعهد و مسئولیت پذیر ، علاوه بر همراهی بیمار در طول روند عمل ، او را در مسیر دوره ریکاوری نیز تنها نمی گذارد.

از نظر جراح بینی چه کسانی کاندید خوبی برای عمل بینی نیستند ؟

افرادی که به اختلال زشت خود پنداری دچار هستند : برخی از افراد بدون اینکه هیچ نقص و اشکالی در صورت و چهره آن ها وجود داشته باشد از چهره و اندام خود رضایت نداشته و این مسئله ناراحتی های زیادی را برای ان ها ایجاد می کند. این موضوع به مسائل روانپزشکی ارتباط دارد و لازم است بیمار در مرحله اول از نظر روانشناسی تحت درمان قرار گرفته و این عارضه را مداوا نماید ؛ چرا که این افراد حتی اگر تحت عمل زیبایی بینی هم قرار بگیرند هر نتیجه ای که حاصل شود ، به دلیل مسائل روانشناختی ناراضی خواهند بود که همین مسئله می تواند مشکلات بزرگتری را برای آن ها ایجاد نماید.

افرادی که سابقه افسردگی دارند : در نظر داشته باشید که نتیجه عمل بینی تا پایان عمر ماندگار است و یکی از دلایل تاکید بر انتخاب بهترین جراح بینی تهران نیز همین موضوع است. افرادی که توانایی پذیرش ریسک در چهره و صورت خود را ندارند و به وسواس های فکری دچار هستند و سابقه بیماری افسردگی دارند ، نمی توانند کاندید خوبی برای این پروسه زیبایی باشند.

افرادی که به بیماری زمینه ای دچار هستند : گروه دیگری از متقاضیان جراحی بینی که بهتر است از انجام این فرایند صرف نظر نمایند ، افرادی هستند که به بیماری خاصی دچار هستند و ممکن است بیهوشی و رینوپلاستی مشکلاتی را برای آن ها ایجاد نماید. توصیه ما به این گروه از عزیزان این است که ابتدا به رفع و درمان بیماری خود پرداخته و با کنترل بیماری در صورت تایید پزشک متخصص برای عمل زیبایی بینی اقدام نمایند.

در پادکست زیر می توانید به صحبت های دکتر محبی ، جراح بینی تهران در خصوص عمل بینی و بیماری های خاص و شرایط لازم برای انجام این پروسه گوش دهید.

افرادی که توقع شبیه سازی دارند : برخی از متقاضیان عمل بینی در جلسه مشاوره با جراح بینی متبحر و با تجربه در تهران عکس هایی آماده کرده اند و بدون در نظر گرفتن آناتومی بینی و سایر اجزای صورت خود می خواهند که با جراحی زیبایی بینی به آن شخص شبیه شوند و بینی آن ها کاملا مطابق با شخص دیگری جراحی شود. در واقع این افراد انتظارات غیر منطقی و بدون درکی از عمل رینوپلاستی دارند و باید نسبت به این مسئله آگاه شوند که بینی هر شخص با توجه به آناتومی و قاعده زیبایی شناسی متفاوت از دیگری انجام می شود. همچنین باید این نکته را در نظر داشت که نباید از جراحی زیبایی بینی انتظارات عجیبی داشته باشید.

آیا می دانید جراح بینی چگونه بر نتیجه عمل تاثیر می گذارد ؟

یکی از مواردی که کمتر به آن پرداخته شده است ، قدرت جراح و تاثیرگذاری آن بر این پروسه می باشد. بسیاری از افراد پیش از انجام عمل جراحی صرفا سعی دارند در مورد فرآیند جراحی اطلاعات کسب کنند. اما آگاهی از جوانب عمل بدون مراجعه به بهترین دکتر عمل بینی ، برای انجام این پروسیجر بی فایده است. از این رو لازم است به همان اندازه درباره بهترین جراح رینوپلاستی تهران و تاثیر گذاری آن در نتیجه اطلاعاتی بدست آورید. به همین خاطر تصمیم داریم در این بخش از مقاله به طور مفصل به این موضوع بپردازیم.

برای اینکه هر فرد از انجام این عمل به نتیجه ای که می خواهد برسد ، یک سری شروط لازم است. اگر بخواهیم به مهم ترین امر در این مسئله اشاره کنیم ، باید بگوییم که جراح بینی تهران می تواند بیشترین تاثیر را در نتیجه ای که بدست می آید ، داشته باشد. مسئولیت اصلی پروسه عمل بر دوش پزشک است. دکتر بینی در تمام مراحل پروسه عمل دماغ ، یعنی قبل از عمل ، حین عمل و حتی بعد از آن می تواند اثر گذار باشد. ممکن است این سوال برایتان پیش آید چگونه جراح در تمام این مراحل دخیل است. در ادامه به پرسش شما پاسخ می دهیم.

بهترین دکتر عمل بینی تهران باید از قدرت تشخیص بالایی برخوردار باشد. به این خاطر که بتواند در معاینات اولیه قبل از رینوپلاستی ، عملکرد مثبتی از خود نشان دهد. یعنی به درستی ایرادات بینی را شناسایی کند و چهره فرد را از منظر کلی مشاهده کرده و با توجه به مشخصه های آن یک مدل مناسب برای فرد برگزیند. در ادامه نیز باید سطح سلامتی فرد را بسنجد تا مطمئن شود عمل ، خطری را برای او ایجاد نمی کند. اگر این موارد به درستی انجام نشوند ، طبعا نتیجه خوشایندی از جراحی به دست نمی آید.

یک دکتر جراحی بینی خوب در تهران در حین عمل ، با توجه به تشخیص های خود در جلسات معاینه ، برای برش دهی پوست بینی بایستی تکنیک مناسبی را انتخاب نماید. اگر به هنگام معاینه ایرادات بینی به درستی مشخص نشوند ، احتمال بروز خطا در طول عمل جراحی بالا می رود. گاهی ممکن است پزشک بیش از حد تغییر ایجاد کند و گاهی امکان دارد ایرادات بینی را به طور کامل برطرف نسازد. در دوره ریکاوری نیز که مراقبت های بعد از جراحی ، حائز اهمیت می شوند ، جراح رینوپلاستی می تواند نقش داشته باشد. درست است که بیمار موظف است نکات مراقبتی را رعایت کند ، اما آموزش دستورالعمل ها به طرز صحیح از مسئولیت های دکتر بینی می باشد. ایشان می بایست تمام بایدها و نبایدهای بعد از جراحی را به اطلاع بیمار برساند و او را از عواقب عدم رعایت توصیه ها آگاه سازد.

اگر به دنبال بهترین دکتر بینی آقا در تهران هستید ، می توانید به دکتر علیرضا محبی مراجعه کنید. با مراجعه به مطب ایشان واقع در شمال تهران ، می توانید با اطمینان خاطر جراحی خود را به انجام رسانید.

بهترین جراح بینی طبیعی

فرم فانتزی ، نیمه فانتزی و طبیعی سه مدل رایج برای انجام جراحی زیبایی بینی هستند. با توجه به اهداف و خواسته مراجعه کننده و همچنین بعد از آنالیز فرم بینی و حالت چهره و نوع استخوانی یا گوشتی بودن بینی در جلسه مشاوره با جراح بینی تهران ، مشخص می شود از کدام مدل می توان نتیجه مطلوب و رضایت بخش تری به دست آورد.

اگر به هر دلیل تصمیم دارید تا به یک نتیجه کاملا طبیعی و زیبا بعد از این پروسه دست پیدا کنید ، لازم است در قدم اول به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی در شهر تهران باشید. در خصوص عمل بینی به شکل طبیعی چالش ها و شایعات بسیاری وجود دارد. برای مثال بیشتر افراد این تصور را دارند که بعد از عمل سایز و شکل بینی آن ها تغییر زیادی پیدا نمی کند ؛ به همین علت تمایلی به انجام این جراحی ندارند ؛ در حالی که این تصور کاملا اشتباه است.

در واقع یک جراح بینی طبیعی خوب در تهران تلاش می کند تا در عین دستیابی به نتیجه عالی از این جراحی ، هماهنگی زیبایی میان بینی و سایر اجزای چهره ایجاد نماید. در واقع هدف اصلی از این جراحی ، تغییرات و اصلاحات بینی در راستای استانداردهای زیبایی شناسی و مطابق با قواعد پزشکی می باشد که در نهایت یک نتیجه رضایت بخش و زیبا را به ارمغان می آورد.

زمانی این جراحی موفقیت آمیز خوانده می شود که بعد از عمل با وجود تغییراتی که در فرم بینی ایجاد شده ، کمتر کسی متوجه عملی بودن بینی شود ؛ اما زمانی که به تصاویر قبل و بعد از عمل افرادی که تحت رینوپلاستی به فرم طبیعی قرار گرفته اند ، نگاه می کنید متوجه تغییرات گسترده ای که در چهره و بینی این افراد ایجاد شده است ؛ خواهید شد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بینی گوشتی به داشتن مشخصه هایی از قبیل پوست ضخیم و غدد چربی فراوان و سوراخ های باز بر روی پوست بینی ، شهرت دارد. در این نوع بینی ، بافت غضروفی ضعیف بوده و بخش اصلی بینی شامل پوست و چربی و غدد زیر پوستی می باشند. نوک بینی گوشتی اغلب پایین است و پره های بینی باز و ضخیم هستند. به علاوه ، به دلیل ترشح هورمون های مردانه و پوست چرب در مردان ، این نوع بینی در میان مردان بیشتر مشاهده می شود.

هدف از ارائه توضیحات فوق ، ذکر این مطلب است که بهترین جراح بینی گوشتی تهران با مد نظر قرار دادن این فاکتورها ، تکنیک هایی را به کار می بندد که ماحصل نتیجه جراحی ، بینی باشد که فاقد نقاط ضعف فوق بوده و از استحکام و قدرت کافی برای پشتیبانی از شکل جدید و زیبای خلق شده در بینی برخوردار باشد.

مشاهده رضایت مراجعه کنندگان از نتیجه عمل بینی گوشتی با دکتر محبی

در گذشته ، برای جراحی بینی گوشتی ، از یک فرایند کلی تحت عنوان کوکی کات استفاده می شد. در این فرایند ، بخش های قابل ملاحظه ای از غضروف برداشته می شد و در نتیجه ، بعد از مدتی ، ناهمواری ها و فرورفتگی هایی در بینی ایجاد شده و در اثر شکل گیری فضای خالی در زیر برخی بخش های بینی ، بافت اسکار ایجاد می شد. امروزه ، به مدد پیشرفت تکنولوژی ، بهترین جراح بینی تهران با به کار گیری مهارت ، علم و دانش و حس هنری خود ، به جای برداشتن بافت غضروفی ، به تقویت غضروف اقدام کرده و از غضروف سپتوم یا همان تیغه میانی بینی ، برای تقویت نوک بینی استفاده کرده و در واقع ، با بهره برداری از بافت غضروفی اوتولوگ ، بهترین چارچوب را در بینی گوشتی خلق می نماید.

یکی دیگر از اقداماتی که بهترین دکتر جراحی بینی در تهران در مسیر خلق یک بینی زیبا از بینی گوشتی اولیه انجام می دهد ، برداشتن بخشی از بافت سوراخ های بینی است که بمنظور کوچک کردن این بخش از بینی به مرحله اجرا در آورده می شود. بیماران دارای بینی گوشتی به دلیل ضخامت پوست بینی خود ، حتی در زمان سپردن این فرآیند به دست بهترین جراح بینی گوشتی ، باید انتظارات و توقعات خود را در سطح منطقی حفظ نمایند. پوست ضیخم بینی ، یک محدودیت در فرایند رینوپلاستی محسوب می شود.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

زمانی که بینی شما دارای پوستی نازک ، استخوان و غضروف محکم و چربی پایین باشد ، می توان گفت که مدل آن استخوانی می باشد. در اکثر افراد با دماغ استخوانی ، یک قوز روی آن مشاهده می شود که دلیل اصلی این دست از متقاضیان جراحی رینوپلاستی ، برطرف کردن همین قوز می باشد. به لطف شاخصه های این نوع از بینی ، اعمال تغییرات و اصلاحات در آن با سهولت و راحتی بیشتری صورت خواهد پذیرفت ، به همین دلیل در پایان کار بیمار با احتمال بیشتری به نتیجه دلخواه خود خواهد رسید.

انتخاب مدل بینی در این عمل ، ابتدا به ترجیح و سلیقه بیمار بر می گردد و سپس به تشخیص یک دکتر بینی خوب در تهران . برای مثال ، همانطور که کمی پیش نیز ذکر شد به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این نوع بینی ، می توان تغییرات بهتری را روی آن اعمال کرد ؛ به همین دلیل اجرای جراحی فانتزی روی آن ها راحت تر است. اما در بینی های گوشتی کمی سخت تر می توان به فرم ایده آل رسید و به همین خاطر بهترین جراح بینی استخوانی تهران پیشنهاد می کند که افراد با یک دماغ گوشتی ، مدل طبیعی را برای خود برگزینند.

نکته حائز اهمیت در این مرحله این است که فرم صورت و چهره افراد با دیگران متفاوت است ، به همین خاطر نمی توان از یک مدل برای تمامی متقاضیان استفاده کرد و نتیجه این عمل ، باید در صورت آن ها نشسته و با دیگر اعضا در تناسب کامل باشد.

با اینکه ذکر کردیم اجرای این فرآیند زیبایی در بینی استخوانی ساده تر می باشد ، اما به این معنی نیست که آن را دست کم گرفته و به سراغ یک پزشک غیر متخصص و بدون تجربه بروید. برای اینکه از وقوع هر گونه عارضه یا مشکلی جلوگیری نمایید ، نیاز است تا به سراغ یک جراح خوب برای عمل بینی خود در شهر تهران بروید تا در پایان از بهترین نتیجه بهره مند شوید.

با مراجعه به یک جراح خوب برای عمل بینی در تهران صاحب چه امتیازاتی می شوید ؟

زمانی که شما با تحقیقات کافی بهترین جراح برای عمل بینی را برای خود بر می گزینید ، بدون شک با اطمینان بیشتری خود را برای عمل زیبایی بینی آماده می کنید و به یک نتیجه ایده آل و رضایت بخش امیدوار خواهید بود. از طرفی زمانیکه جراح دارای تخصص و مدرک معتبر در این زمینه باشد و سابقه طولانی مدت در انجام عمل های زیبایی داشته باشد ، می تواند با تکیه بر دانش ، نگاه هنری و تجربه کاری چالش هایی که در این مسیر رخ می دهند را مدیریت نماید.

مسئولیت پذیر بودن ✔ شرط اساسی در انتخاب جراح بینی

همانطور که می دانید جراحی زیبایی بینی با ریسک ها و چالش های بسیاری همراه است که این موضوع تا حد زیادی به آناتومی و مشکلات اولیه بینی بستگی دارد ؛ به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات نتیجه جراحی حتی با مراجعه به بهترین جراح بینی تهران هم 100 درصد موفقیت آمیز نباشد و برخی مشکلات جزئی ایجاد شود. نکته مهم در این امر مسئولیت پذیر بودن پزشک است. در واقع یک جراح خوب ، این مشکلات را پذیرفته و با ارائه راهکار مناسب به برطرف کردن عارضه ایجاد شده می پردازد. نکته مهم دیگر در همین خصوص اولویت قرار دادن سلامتی بیمار بر منافع مالی است. شما با کمی تحقیق و گفت و گو با بیمارانی که تجربه عمل زیبایی بینی با پزشک مورد نظر شما را داشته اند ، می توانید از این موضوع آگاهی پیدا کنید.

جراح بینی تهران - دکتر محبی

بهترین جراح بینی مردان در تهران

به صورت کلی بیشتر آقایان طرفدار یک بینی کاملا طبیعی هستند ؛ از این رو در انتخاب جراح رینوپلاستی خود وسواس زیادی به خرج می دهد. بهترین راه برای انتخاب بهترین جراح بینی آقا برای عمل بینی مردانه در تهران ، دیدن نمونه کارها و تصاویر قبل و بعد از عمل ، دکتر بینی است ؛ بدین ترتیب می توانید با سبک کاری پزشک آشنایی پیدا کنید و با اطمینان بیشتری تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

بهترین جراح بینی تهران از نظر کاربران

یکی از بهترین روش ها برای یافتن یک پزشک مناسب برای عمل بینی ، صحبت و مشورت از تجربه افرادی است که قبلا این جراحی را انجام داده اند. اما پیدا کردن جراح بینی خوب با توجه به نظر کاربران تا چه اندازه قابل اعتماد است ؟! در واقع توصیه ما به شما این است اگر تصمیم دارید از تجربه و نظرات دیگران برای یافتن پزشک خوب برای جراحی رینوپلاستی استفاده نمایید ؛ حتما به نظر دوستان و اشنایان خود اعتماد کنید. زیرا دوستان شما می توانند شما را در دستیابی به بهترین نتیجه در این مسیر راهنمایی کنند ، در حالی که استفاده از نظر کاربران در فضای مجازی برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران همیشه قابل اعتماد نیست و گاهی افراد حتی بدون اینکه تجربه ای از عمل بینی با پزشک مورد نظر شما داشته باشند نظرات خود را آزادانه و بدون منطق بیان می کنند. همچنین برخی از افراد با دریافت هزینه هایی اقدام به تبلیغات نادرست در فضای مجازی می کنند ؛ از این رو پیشنهاد ما به شما این است از افراد مورد اطمینان برای این منظور کمک بگیرید. علاوه بر این مشاهده رضایت بیماران در کنار عکس ها و تصاویر آن ها می تواند این اطمینان را در شما ایجاد نماید که پزشکی که برای عمل بینی خود انتخاب نموده اید ، مورد اعتماد بوده و می تواند شما را به نتیجه دلخواه و مورد نظرتان برساند.

نکته مهم در این امر رضایت طولانی مدت بیماران از انجام جراحی است. ممکن است برخی از مراجعه کنندگان بعد از گذشت چند ماه از جراحی رضایت و عدم رضایت خود را از تغییرات ایجاد شده و نتیجه جراحی بیان نمایند ؛ در حالی که بهتر است به نظرات و تجربه افرادی که که هنوز یک سال از انجام جراحی آن ها نگذشته ، اعتماد نکنید ؛ چرا که ممکن است گاهی بینی هنوز در طی این یک سال تورم داشته باشد و فرد با قضاوت عجولانه این احساس را داشته باشد که نتیجه خوبی از این فرآیند به دست جراح مورد نظرش به دست نیامده ؛ در حالی که با گذشت زمان از نتیجه نهایی لذت می برد. همچنین عکس این مسئله نیز صادق است. ممکن است فردی در ماه های اول بعد از جراحی رضایت کاملی داشته باشد اما با گذشت زمان ، به علت مشکلات و عوارضی که در دراز مدت برای او ایجاد می شود ، از عمل زیبایی بینی خود احساس نارضایتی نماید. از این رو حتما به میزان رضایت مندی طولانی مدت کاربران و زیباجویان در انتخاب جراح بینی تهران توجه داشته باشید. در ادامه می توانید میزان رضایت و ماندگاری نتایج عمل بینی بیماران دکتر محبی را بعد از گذشت چند سال از انجام جراحی مشاهده نمایید.

آیا هزینه عمل بینی با بهترین جراح بینی تهران زیاد است ؟

فاکتورهای زیادی در تعیین هزینه جراحی بینی نقش دارند. که از جمله این موارد می توان به توانمندی ، معروفیت و تجربه کاری جراح بینی اشاره نمود. دقت داشته باشید که هزینه ای که صرف عمل بینی خود می کنید در جهت رسیدن به سلامتی و زیبایی بیشتر چهره بوده و حتما باید در کنار هزینه به مهارت و توانمندی های جراح توجه داشته باشید. بنابراین اگر پزشک شما می تواند نتیجه دلخواه شما را رقم بزند با کمی تامل می توانید به این نتیجه برسید که هزینه ای که بابت این پروسه پرداخت می نمایید ارزشش را دارد.

برخی از افراد تنها به دنبال انجام عمل بینی به صورت اقساطی یا انجام این جراحی با هزینه های پایین هستند و در نهایت به دلیل مشکلاتی که برای آن ها ایجاد می شود ، باید سالیانی متوالی به دنبال راه هایی برای ترمیم و اصلاح مشکلات ایجاد شده در بینی خود باشند ؛ چرا که زمانی که یک پزشک مهارت و تخصص زیادی نداشته باشد تلاش می کند با تبلیغات این چنینی و دریافت هزینه های بسیار پایین تجربه کسب نماید.

جلسه مشاوره با بهترین جراح بینی تهران

یک از موارد بسیار مهم برای انتخاب نهایی جراح بینی خوب در تهران ، شرکت در جلسه خصوصی مشاوره پیش از عمل بینی است. در طی این جلسه پزشک بینی آناتومی و ساختار بینی شما را مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد ، همچنین در طی این جلسه پزشک سوالاتی در خصوص سوابق بیماری و عمل های جراحی قبلی شما می پرسد. بیمار در جلسه مشاوره با جراح بینی تهران باید صادق باشد و انتظارات و خواسته های خود را از این جراحی مطرح نماید تا در نهایت با مشورت دکتر بینی ، بهترین طرح درمانی برنامه ریزی شود. دقت داشته باشید که یک جراح زیبایی بینی خوب همه بینی ها را به یک سبک و شکل جراحی نمی کند ، در واقع خلق یک بینی زیبا متناسب با ساختار صورت و بینی هر شخص ، مهارت و توانمندی جراح رینوپلاستی را نشان می دهد.

اگر سوال و نگرانی در خصوص جراحی زیبایی بینی دارید ، می توانید سوالات خود را در این جلسه از پزشک بپرسید. در نهایت با بررسی ویژگی های اخلاقی و صحبت های انجام شده در این جلسه می توانید تصمیم گیری نهایی خود را برای عمل بینی با جراح بینی مورد نظر بگیرید.

اگر کاندید مناسبی برای عمل بینی باشید ، آزمایش های مورد نیاز برای شما تجویز خواهد شد ، همچنین هزینه جراحی بر اساس شرایطی که دارید به شما اعلام می شود.

جراح بینی

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

عمل ترمیمی بینی با چالش های بسیاری همراه است و انجام این جراحی به مراتب سخت تر و پیچیده تر از عمل رینوپلاستی اولیه می باشد. بنابراین بدیهی است که برای کسب یک نتیجه مطلوب از این جراحی نیاز به مراجعه به بهترین جراح در زمینه عمل های ترمیمی دارید.

معمولا در پروسه ترمیم بینی از تکنیک پیوند غضروفی و گرافت استفاده می شود که این تکنیک به مهارت بالایی نیاز دارد و ممکن است هر پزشکی این کار را انجام ندهد ؛ به همین دلیل اگر به هر دلیل تصمیم به انجام ترمیم و اصلاح بینی خود دارید ، توصیه می شود پزشکی را برای این کار انتخاب نمایید که تبحر و تخصص و تجربه بالایی در زمینه جراحی ترمیمی بینی دارد. برای این منظور می توانید نمونه کارهای پزشک مورد نظر خود را مشاهده نمایید و از تجربه سایر بیمارانی که قبلا عمل ترمیمی انجام داده اند ، استفاده کنید.

مشاوره آنلاین عمل بینی با جراح بینی تهران

با وجود اینترنتی شدن بسیاری از کارها ، امروزه شرایطی مهیا شده است که بیماران بتوانند از طریق مشاوره آنلاین با پزشک بینی تهران صحبت نموده و تصمیم گیری نهایی خود را مبنی برای انجام جراحی بینی بگیرند. موضوعی مهمی که در جلسه مشاوره آنلاین با بهترین جراح بینی تهران به آن پرداخته می شود این است که فرم بینی بیمار چه ساختاری دارد و بعد از عمل چه نتیجه ای حاصل می شود. در واقع بیشتر بیمارانی که در جلسه مشاوره چه به صورت حضوری چه به صورت آنلاین شرکت می کنند ، این پرسش را مطرح می کنند که بعد از عمل تا چه اندازه بینی آن ها تغییر پیدا می کند ؟! در جلسه مشاوره آنلاین با دکتر بینی می توانید عکس های خود را از زاویه های مختلف بدون استفاده از فیلتر برای پزشک ارسال نمایید ، تا جراح با بررسی عکس ها تایید نماید شما کاندید خوبی برای جراحی هستید یا خیر ! مشاوره آنلاین یک موقعیت مناسب برای بیمارانی است که از شهر یا کشور دیگر قصد جراحی با یک پزشک خاص را دارند.

برای دانلود PDF مقاله اینجا کلیک کنید


ثبت نام
اطلاع از
guest
11 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
محدثه حبیب پور
محدثه حبیب پور
2 سال ها گذشته

سلام من میتونم برای تعطیلات عید وقت جراحی بینی بگیرم

شیدا بختیاری
شیدا بختیاری
2 سال ها گذشته

سلام آیا محدودیت سنی برای جراحی بینی وجود داره؟ من ۱۵ سال پیش عمل جراحی بینی انجام دادم که اصلا راضی نبودم. الان سن من ۵۰ هست آیا برای جراحی مجدد میتونم اقدام کنم؟ با تشکر

رقیه مرادی
رقیه مرادی
1 سال گذشته

سلام قیمت جراحی بینی چقدر است

مهرناز
مهرناز
1 سال گذشته

سلام .اقای دکتر در کدام کلنیک ها جراحی انجام میدن

درسا
درسا
4 ماه ها گذشته

آقای دکتر محبی واقعا بهترین جراح بینی هستن که میشناسم بی نهایت از نتیجه جراحیم راضی هستم ایشون با دستاشون معجزه می کنن

سحر
سحر
4 ماه ها گذشته

چرا قیمت جراح بینی تهران از شهرستان بیشتره ؟

آسیه
آسیه
1 ماه گذشته

آقای دکتر آقایون رو هم عمل می کنن؟ چون من تو نمونه کاراشون نمونه ای از عمل آقایون ندیدم

drmohebbi
ادمین
drmohebbi
1 ماه گذشته
پاسخ دادن به  آسیه

سلام نه آقایون زیبایی عمل نمیشن
درمانی عمل میشن ، مثل داخلی تنفسی انحراف سینوزیت
ولی زیبایی خیر

دکتر علیرضا محبی